● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Weesp

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Weesp

Taxi van Weesp naar Schiphol.

Vanuit Weesp brengen wij u met een vaste ritprijs naar Schiphol, 24 uur per dag op reservering.

Auto€70
Stationwagen€80
Taxibus€100
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Weesp?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Weesp – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€70 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Weesp naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Weesp naar Schiphol: auto €70, stationwagen €80, taxibus €100

Luchthavenvervoer vanuit de Vechtstreek

Uw luchthavenrit vanuit Weesp.

Wij halen u op in de binnenstad, in Aetsveld of in de Hogewey. Geen overstap op het station met al uw koffers: de chauffeur rijdt u rechtstreeks naar de vertrekhal.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Weesp naar Schiphol.

Vanuit Weesp rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 25 tot 35 minuten.

Ook vanuit Muiden rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Weesp

  • De binnenstad
  • Station Weesp
  • Aetsveld
  • De Hogewey

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Weesp.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Weespvanaf €70Auto €70 · Stationwagen €80 · Taxibus €100

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Weesp Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Is een taxi handiger dan de trein vanaf station Weesp?

Met veel bagage, een vroege vlucht of een gezin wel: u wordt thuis opgehaald, hoeft niet over te stappen en betaalt een vaste prijs voor het hele gezelschap.

Wat kost een taxi van Weesp naar Schiphol?

Vanuit Weesp betaalt u €70 met een auto (1–4 personen), €80 met een stationwagen en €100 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Weesp?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Weesp

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Weesp? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Weesp? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren