● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Maartensdijk

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Maartensdijk

Taxi van Maartensdijk naar Schiphol.

Vanuit Maartensdijk rijden wij u op afspraak naar Schiphol. U kiest het voertuig dat bij uw reisgezelschap en bagage past.

Auto€85
Stationwagen€95
Taxibus€120
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Maartensdijk?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Maartensdijk – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€85 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Maartensdijk naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Maartensdijk naar Schiphol: auto €85, stationwagen €95, taxibus €120

Luchthavenvervoer vanuit De Bilt

Uw luchthavenrit vanuit Maartensdijk.

Wij halen u op in Maartensdijk, Westbroek of Hollandsche Rading. U hoeft niet eerst naar een station: de chauffeur staat voor uw deur.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Maartensdijk naar Schiphol.

Vanuit Maartensdijk rijdt de chauffeur meestal via de A27 en de A1, of via de A2 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 45 tot 55 minuten.

Ook vanuit Breukelen rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Maartensdijk

  • Maartensdijk
  • Westbroek
  • Hollandsche Rading

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Maartensdijk.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Maartensdijkvanaf €85Auto €85 · Stationwagen €95 · Taxibus €120

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Maartensdijk Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Westbroek of Hollandsche Rading?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Maartensdijk naar Schiphol?

Vanuit Maartensdijk betaalt u €85 met een auto (1–4 personen), €95 met een stationwagen en €120 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Maartensdijk?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Maartensdijk

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Maartensdijk? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Maartensdijk? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren