● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Laren

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Laren

Taxi van Laren naar Schiphol.

Vanuit Laren rijden wij u comfortabel naar Schiphol. Een nette auto, een professionele chauffeur en een vaste ritprijs.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Laren?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Laren – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Laren naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Laren naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Laren.

Laren heeft geen treinstation. Wij halen u op bij uw woning, rond de Brink of bij uw hotel en brengen u rechtstreeks naar de luchthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Laren naar Schiphol.

Vanuit Laren rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Blaricum rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Laren

  • De Brink en het dorpscentrum
  • Villawijken in Laren
  • Hotels in en rond het dorp

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Laren.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Larenvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Laren Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Halen jullie ook op bij een hotel in Laren?

Ja. Vul de naam en het adres van het hotel in. De chauffeur meldt zich bij de hoofdingang, tenzij u een ander ophaalpunt doorgeeft.

Wat kost een taxi van Laren naar Schiphol?

Vanuit Laren betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Laren?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Laren

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Laren? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Laren? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren