● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Soest

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Soest

Taxi van Soest naar Schiphol.

Vanuit Soest brengen wij u comfortabel naar Schiphol. U kiest een auto, stationwagen of taxibus en kent de prijs vooraf.

Auto€85
Stationwagen€95
Taxibus€120
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Soest?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Soest – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€85 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Soest naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Soest naar Schiphol: auto €85, stationwagen €95, taxibus €120

Luchthavenvervoer vanuit de Eemlanden

Uw luchthavenrit vanuit Soest.

Wij halen u op in Soest, Soesterberg of Soestdijk. Zonder overstap en met al uw bagage rijdt u rechtstreeks naar de luchthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Soest naar Schiphol.

Vanuit Soest rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 45 tot 55 minuten.

Ook vanuit Baarn rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Soest

  • Soest
  • Soestdijk
  • Soesterberg

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Soest.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Soestvanaf €85Auto €85 · Stationwagen €95 · Taxibus €120

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Soest Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Soesterberg?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Soest naar Schiphol?

Vanuit Soest betaalt u €85 met een auto (1–4 personen), €95 met een stationwagen en €120 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Soest?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Soest

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Soest? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Soest? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren