● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Bussum

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Bussum

Taxi van Bussum naar Schiphol.

Vanuit Bussum rijden wij u met een vaste ritprijs naar Schiphol. Wij halen u op bij uw woning, kantoor of hotel.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Bussum?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Bussum – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Bussum naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Bussum naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Bussum.

Of u nu in het Spiegel, rond de Brinklaan of in Bussum-Zuid woont: de chauffeur staat op tijd voor de deur. Geen gesleep met koffers op het station en geen overstap onderweg.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Bussum naar Schiphol.

Vanuit Bussum rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Naarden rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Bussum

  • Station Naarden-Bussum
  • Het Spiegel
  • Bussum-Zuid
  • Hotels en kantoren in het centrum

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Bussum.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Bussumvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Bussum Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Is een taxi handiger dan de trein vanaf station Naarden-Bussum?

Met veel bagage, een vroege vlucht of een gezin wel: u wordt thuis opgehaald, hoeft niet over te stappen en betaalt een vaste prijs voor het hele gezelschap.

Wat kost een taxi van Bussum naar Schiphol?

Vanuit Bussum betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Bussum?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Bussum

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Bussum? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Bussum? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren