● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Blaricum

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Blaricum

Taxi van Blaricum naar Schiphol.

Vanuit Blaricum rijden wij u comfortabel naar Schiphol. U reserveert vooraf en betaalt een vaste prijs.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Blaricum?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Blaricum – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Blaricum naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Blaricum naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Blaricum.

Of u nu in het dorp of in Blaricummermeent woont: de chauffeur haalt u thuis op. Blaricum heeft geen treinstation, dus een taxi is de makkelijkste manier om met bagage te reizen.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Blaricum naar Schiphol.

Vanuit Blaricum rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Huizen rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Blaricum

  • Het dorp Blaricum
  • Blaricummermeent
  • Bijvanck

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Blaricum.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Blaricumvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Blaricum Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Blaricummermeent en Bijvanck?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Blaricum naar Schiphol?

Vanuit Blaricum betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Blaricum?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Blaricum

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Blaricum? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Blaricum? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren