● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Eemnes

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Eemnes

Taxi van Eemnes naar Schiphol.

Vanuit Eemnes brengen wij u op afspraak naar Schiphol, 24 uur per dag en met een vaste prijs.

Auto€80
Stationwagen€90
Taxibus€115
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Eemnes?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Eemnes – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€80 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Eemnes naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Eemnes naar Schiphol: auto €80, stationwagen €90, taxibus €115

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Eemnes.

Eemnes heeft geen eigen treinstation. Met een taxi aan de deur hoeft u niet eerst naar Baarn of Hilversum en rijdt u direct naar de luchthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Eemnes naar Schiphol.

Vanuit Eemnes rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 40 tot 50 minuten.

Ook vanuit Laren rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Eemnes

  • Dorpskern Eemnes
  • Eemnes-Buiten
  • Bedrijventerreinen langs de A1

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Eemnes.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Eemnesvanaf €80Auto €80 · Stationwagen €90 · Taxibus €115

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Eemnes Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Eemnes-Buiten?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Eemnes naar Schiphol?

Vanuit Eemnes betaalt u €80 met een auto (1–4 personen), €90 met een stationwagen en €115 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Eemnes?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Eemnes

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Eemnes? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Eemnes? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren