● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Valkeveen

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Valkeveen

Taxi van Valkeveen naar Schiphol.

Vanuit Valkeveen rijden wij u op afspraak naar Schiphol, met een vaste prijs die u vooraf kent.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Valkeveen?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Valkeveen – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Valkeveen naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Valkeveen naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Valkeveen.

Valkeveen ligt aan het Gooimeer, tussen Naarden en Huizen. Met een taxi aan de deur rijdt u zonder overstap rechtstreeks naar de luchthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Valkeveen naar Schiphol.

Vanuit Valkeveen rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Naarden rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Valkeveen

  • Woningen in Valkeveen
  • Aan het Gooimeer
  • Omgeving Naarden en Huizen

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Valkeveen.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Valkeveenvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Valkeveen Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Geldt dezelfde prijs als vanuit Huizen?

Ja, vanuit Valkeveen betaalt u dezelfde vaste prijs als vanuit Huizen: €75 met een auto, €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus.

Wat kost een taxi van Valkeveen naar Schiphol?

Vanuit Valkeveen betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Valkeveen?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Valkeveen

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Valkeveen? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Valkeveen? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren