● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Eemdijk

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Eemdijk

Taxi van Eemdijk naar Schiphol.

Vanuit Eemdijk brengen wij u op afspraak naar Schiphol, met een vaste ritprijs die u vooraf ziet.

Auto€90
Stationwagen€100
Taxibus€125
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Eemdijk?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Eemdijk – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€90 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Eemdijk naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Eemdijk naar Schiphol: auto €90, stationwagen €100, taxibus €125

Luchthavenvervoer vanuit de Eemlanden

Uw luchthavenrit vanuit Eemdijk.

Eemdijk ligt landelijk aan de Eem, ver van een treinstation. Een taxi die u thuis ophaalt is dan de meest ontspannen manier om op tijd op de luchthaven te zijn.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Eemdijk naar Schiphol.

Vanuit Eemdijk rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 50 tot 60 minuten.

Ook vanuit Baarn rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Eemdijk

  • Woningen langs de Eem
  • Boerderijen en buitenadressen
  • Omgeving Eemdijk

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Eemdijk.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Eemdijkvanaf €90Auto €90 · Stationwagen €100 · Taxibus €125

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Eemdijk Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Kan de chauffeur mijn buitenadres goed vinden?

Geef uw volledige adres en eventueel een herkenningspunt door. Bij een lastig bereikbare oprit spreken we vooraf een ophaalpunt af.

Wat kost een taxi van Eemdijk naar Schiphol?

Vanuit Eemdijk betaalt u €90 met een auto (1–4 personen), €100 met een stationwagen en €125 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Eemdijk?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Eemdijk

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Eemdijk? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Eemdijk? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren