● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / 's-Graveland

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit 's-Graveland

Taxi van 's-Graveland naar Schiphol.

Vanuit 's-Graveland brengen wij u met een vaste prijs naar Schiphol. Wij halen u thuis op, op het tijdstip dat bij uw vlucht past.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in 's-Graveland?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven 's-Graveland – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van 's-Graveland naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi 's-Graveland naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit Wijdemeren

Uw luchthavenrit vanuit 's-Graveland.

Tussen de buitenplaatsen van 's-Graveland rijdt geen trein. Een luchthaventaxi brengt u zonder overstap en met al uw bagage naar de vertrekhal.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van 's-Graveland naar Schiphol.

Vanuit 's-Graveland rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Kortenhoef rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond 's-Graveland

  • Dorpskern 's-Graveland
  • Woningen rond de buitenplaatsen
  • Kantoren en bedrijven in de omgeving

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar 's-Graveland.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → 's-Gravelandvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi 's-Graveland Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Kan de chauffeur tot aan mijn woning rijden?

In de meeste gevallen wel. Ligt uw woning aan een smalle of afgesloten weg, vermeld dan een goed bereikbaar ophaalpunt bij uw reservering.

Wat kost een taxi van 's-Graveland naar Schiphol?

Vanuit 's-Graveland betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit 's-Graveland?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van 's-Graveland

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten 's-Graveland? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit 's-Graveland? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren