● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Vreeland

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Vreeland

Taxi van Vreeland naar Schiphol.

Vanuit het Vechtdorp Vreeland brengen wij u met een vaste prijs naar Schiphol, ook voor een vlucht in de vroege ochtend.

Auto€70
Stationwagen€80
Taxibus€100
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Vreeland?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Vreeland – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€70 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Vreeland naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Vreeland naar Schiphol: auto €70, stationwagen €80, taxibus €100

Luchthavenvervoer vanuit de Vechtstreek

Uw luchthavenrit vanuit Vreeland.

Vreeland heeft geen treinstation. Een taxi die u thuis ophaalt is daarom de makkelijkste manier om met uw bagage op de luchthaven te komen.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Vreeland naar Schiphol.

Vanuit Vreeland rijdt de chauffeur meestal via de A2 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 30 tot 40 minuten.

Ook vanuit Breukelen rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Vreeland

  • Dorpskern Vreeland
  • Woningen langs de Vecht
  • Nigtevecht en omgeving

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Vreeland.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Vreelandvanaf €70Auto €70 · Stationwagen €80 · Taxibus €100

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Vreeland Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Nigtevecht?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Vreeland naar Schiphol?

Vanuit Vreeland betaalt u €70 met een auto (1–4 personen), €80 met een stationwagen en €100 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Vreeland?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Vreeland

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Vreeland? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Vreeland? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren