● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Luchthavenvervoer · Huizen & 't Gooi

Taxi Huizen naar Schiphol.

Een comfortabele luchthavenrit begint met een duidelijke afspraak. Kies uw auto, stationwagen of taxibus en regel uw vervoer vooraf, met een vaste prijs.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852
€
Vaste ritprijsU weet vooraf waar u aan toe bent
⌂
Van deur tot luchthavenOphalen op uw adres in het Gooi
☾
Geen nachttoeslagOok vroeg of laat dezelfde prijs
✆
Persoonlijk bereikbaarOnze centrale helpt u verder

Uw vervoer, uw keuze

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Kies uw vertrekplaats en zie direct de vaste prijs per voertuig naar Schiphol.

Huizen → SchipholBekijk taxi Huizen →
1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven per rit naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Met aandacht voor uw reis

Uw luchthavenrit. Met zorg geregeld.

Taxi Huizen Schiphol is een familiebedrijf dat sinds 2008 luchthavenvervoer verzorgt.

✦

Comfortabel onderweg

Een nette auto, een professionele chauffeur en de ruimte die u nodig heeft. Geef het aantal reizigers en uw bagage vooraf door.

☾

Ook voor een vroege vlucht

Onze ritten zijn 24 uur per dag op reservering beschikbaar, zonder nachttoeslag. Plan uw ophaaltijd met ruimte voor reis en inchecken.

⌂

Een persoonlijke afspraak

Thuis, op kantoor of bij uw hotel: geef de juiste ingang door. Bij vragen spreekt u rechtstreeks met onze centrale.

Eenvoudig reserveren

Uw taxi geregeld in drie stappen.

Hulp nodig bij het kiezen van een voertuig of ophaaltijd? Bel 035 20 13 852.

  1. Geef uw reis door

    Vul uw ophaaladres in het Gooi, ritdatum, ophaaltijd, aantal personen en bagage in.

  2. Controleer uw ritprijs

    Bekijk het voertuig en de vaste prijs. Vermeld extra adressen en bijzondere wensen voordat u afrondt.

  3. Reis ontspannen

    De chauffeur staat op tijd voor de deur. Houd uw telefoon bereikbaar op de reisdag.

Ook uw terugreis geregeld

Geland op Schiphol? Wij brengen u terug naar huis.

Boek uw terugrit vooraf en geef uw vluchtnummer door. Nadat u uw bagage heeft, belt u onze centrale. We stemmen de ophaalafspraak bij Vertrekhal 3 met u af. Vertraging en wachttijd rekenen we niet extra.

Bekijk de ophaalinformatie
Schiphol → huisvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Wat kost een taxi van Huizen naar Schiphol?

Van Huizen naar Schiphol kost een auto €75, een stationwagen €85 en een taxibus €110. Voor andere vertrekplaatsen ziet u de vaste prijs in de tarieventabel of op de pagina van uw woonplaats.

Hoe reserveer ik bij Taxi Huizen Schiphol?

Vul uw vertrekadres en reisgegevens in het formulier bovenaan de pagina in. Bekijk de berekende prijs en controleer uw gegevens voordat u de rit vastlegt. Hulp nodig? Bel onze centrale op 035 20 13 852.

Kan ik ook vroeg in de ochtend of 's nachts reizen?

Ja, wij verzorgen luchthavenritten op reservering, 24 uur per dag en zonder nachttoeslag. Vul de tijd in waarop u opgehaald wilt worden.

Hoeveel bagage kan er mee?

Met een auto reist u met 2 koffers en 2 stuks handbagage, met een stationwagen met 4 koffers en met een taxibus met maximaal 8 personen en 6 koffers. Bij twijfel denken we graag met u mee.

Kan ik ook een terugrit vanaf Schiphol boeken?

Ja. Geef het vluchtnummer en de datum van aankomst door bij het reserveren. Nadat u uw bagage heeft, belt u onze centrale voor de ophaalafspraak bij Vertrekhal 3.

Hoe wijzig ik iets aan mijn reservering?

Neem contact op via 035 20 13 852 en houd uw reserveringsgegevens bij de hand. Onze centrale bespreekt de mogelijkheden voor uw bestaande reservering met u.

Uw volgende vlucht? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren