● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Baarn

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Baarn

Taxi van Baarn naar Schiphol.

Vanuit Baarn rijden wij u met een vaste prijs naar Schiphol. Wij halen u thuis op, ook voor een nachtelijke vlucht.

Auto€80
Stationwagen€90
Taxibus€115
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Baarn?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Baarn – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€80 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Baarn naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Baarn naar Schiphol: auto €80, stationwagen €90, taxibus €115

Luchthavenvervoer vanuit de Eemlanden

Uw luchthavenrit vanuit Baarn.

Met een taxi hoeft u niet met uw koffers naar het station en niet over te stappen. Wij halen u op in Baarn, Lage Vuursche of Eembrugge en brengen u rechtstreeks naar de vertrekhal.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Baarn naar Schiphol.

Vanuit Baarn rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 45 tot 55 minuten.

Ook vanuit Soest rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Baarn

  • Station Baarn en het centrum
  • Lage Vuursche
  • Eembrugge

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Baarn.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Baarnvanaf €80Auto €80 · Stationwagen €90 · Taxibus €115

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Baarn Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Lage Vuursche?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Baarn naar Schiphol?

Vanuit Baarn betaalt u €80 met een auto (1–4 personen), €90 met een stationwagen en €115 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Baarn?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Baarn

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Baarn? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Baarn? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren