● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Kortenhoef

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Kortenhoef

Taxi van Kortenhoef naar Schiphol.

Vanuit Kortenhoef brengen wij u met een vaste prijs naar Schiphol. U wordt thuis opgehaald, ook midden in de nacht.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Kortenhoef?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Kortenhoef – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Kortenhoef naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Kortenhoef naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit Wijdemeren

Uw luchthavenrit vanuit Kortenhoef.

Kortenhoef ligt aan de rand van het Gooi en heeft geen eigen treinstation. Met een taxi voor de deur begint uw reis zonder stress en zonder overstap in Hilversum.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Kortenhoef naar Schiphol.

Vanuit Kortenhoef rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit 's-Graveland rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Kortenhoef

  • Dorpskern Kortenhoef
  • Woningen rond de Kortenhoefse Plassen
  • Ankeveen en omgeving

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Kortenhoef.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Kortenhoefvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Kortenhoef Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Ankeveen?

Ja. Vul uw adres in Ankeveen in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Kortenhoef naar Schiphol?

Vanuit Kortenhoef betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Kortenhoef?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Kortenhoef

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Kortenhoef? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Kortenhoef? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren