● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Naarden

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Naarden

Taxi van Naarden naar Schiphol.

Vanuit Naarden brengen wij u comfortabel naar Schiphol, ook voor een vroege vlucht of een late terugkomst.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Naarden?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Naarden – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Naarden naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Naarden naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Naarden.

Wij halen u op in de Vesting, in Naarden-Oost of bij uw hotel. U geeft vooraf uw bagage door, zodat het juiste voertuig voor u klaarstaat.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Naarden naar Schiphol.

Vanuit Naarden rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 40 minuten.

Ook vanuit Bussum rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Naarden

  • Vesting Naarden
  • Station Naarden-Bussum
  • Woonwijken buiten de Vesting

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Naarden.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Naardenvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Naarden Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Kunnen jullie mij in de Vesting ophalen?

Ja. Vermeld uw adres en, als de straat lastig bereikbaar is, een ophaalpunt in de buurt. De chauffeur stemt dit zo nodig vooraf met u af.

Wat kost een taxi van Naarden naar Schiphol?

Vanuit Naarden betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Naarden?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Naarden

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Naarden? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Naarden? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren