● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Kerklanden

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Kerklanden

Taxi van Kerklanden naar Schiphol.

Vanuit Kerklanden rijdt u met Taxi Huizen Schiphol rechtstreeks en zonder overstap naar de luchthaven.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Kerklanden?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Kerklanden – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Kerklanden naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Kerklanden naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Kerklanden.

De chauffeur haalt u op bij uw woning in de wijk en rijdt via de snelste route naar Schiphol. U geeft vooraf het aantal reizigers en koffers door, zodat het juiste voertuig klaarstaat.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Kerklanden naar Schiphol.

Vanuit Kerklanden rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Hilversum rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Kerklanden

  • Uw woning in Kerklanden
  • Omliggende wijken
  • Kantoren en bedrijven in de buurt

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Kerklanden.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Kerklandenvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Kerklanden Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Geldt de prijs voor heel Kerklanden?

De getoonde prijs geldt voor een rit vanuit Kerklanden naar Schiphol. Vul uw exacte adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs voordat u boekt.

Wat kost een taxi van Kerklanden naar Schiphol?

Vanuit Kerklanden betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Kerklanden?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Kerklanden

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Kerklanden? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Kerklanden? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren