● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Muiden

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Muiden

Taxi van Muiden naar Schiphol.

Vanuit Muiden rijden wij u snel naar Schiphol. Dankzij de A1 en A9 bent u vlot op de luchthaven.

Auto€70
Stationwagen€80
Taxibus€100
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Muiden?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Muiden – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€70 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Muiden naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Muiden naar Schiphol: auto €70, stationwagen €80, taxibus €100

Luchthavenvervoer vanuit Gooise Meren

Uw luchthavenrit vanuit Muiden.

Wij halen u op in het vestingstadje, in Muiderberg of bij de jachthaven. Muiden heeft geen treinstation, dus een taxi aan de deur scheelt u een hoop gedoe.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Muiden naar Schiphol.

Vanuit Muiden rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 25 tot 35 minuten.

Ook vanuit Weesp rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Muiden

  • Het vestingstadje Muiden
  • Muiderberg
  • De jachthaven

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Muiden.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Muidenvanaf €70Auto €70 · Stationwagen €80 · Taxibus €100

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Muiden Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Rijden jullie ook vanuit Muiderberg?

Ja. Vul uw adres in het formulier in, dan ziet u direct de ritprijs naar Schiphol.

Wat kost een taxi van Muiden naar Schiphol?

Vanuit Muiden betaalt u €70 met een auto (1–4 personen), €80 met een stationwagen en €100 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Muiden?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Muiden

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Muiden? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Muiden? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren