● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Hilversum

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Hilversum

Taxi van Hilversum naar Schiphol.

Vanuit de mediastad Hilversum rijden wij u op elk gewenst moment naar Schiphol. Wij halen u op bij uw woning, uw kantoor aan het Media Park of uw hotel in het centrum.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Hilversum?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Hilversum – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Hilversum naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Hilversum naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit het Gooi

Uw luchthavenrit vanuit Hilversum.

Of u nu in Hilversum-Noord, de Hilversumse Meent of rond het Dudokpark woont: de chauffeur staat op het afgesproken tijdstip voor de deur. Geen gesleep met koffers naar station Hilversum en geen overstap onderweg.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Hilversum naar Schiphol.

Vanuit Hilversum rijdt de chauffeur meestal via de A1 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Kerklanden rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Hilversum

  • Station Hilversum en het centrum
  • Media Park
  • Hilversum-Noord en de Hilversumse Meent
  • Hotels en kantoren in de stad

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Hilversum.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Hilversumvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Hilversum Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Halen jullie ook op bij het Media Park?

Ja. Vul het adres van uw studio of kantoor in en vermeld de ingang of receptie. Zo weet de chauffeur waar hij u kan ophalen.

Wat kost een taxi van Hilversum naar Schiphol?

Vanuit Hilversum betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Hilversum?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Hilversum

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Hilversum? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Hilversum? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren