● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Breukelen

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Breukelen

Taxi van Breukelen naar Schiphol.

Vanuit Breukelen aan de Vecht rijden wij u snel naar Schiphol. U betaalt een vaste ritprijs die u vooraf kent.

Auto€70
Stationwagen€80
Taxibus€100
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Breukelen?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Breukelen – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€70 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Breukelen naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Breukelen naar Schiphol: auto €70, stationwagen €80, taxibus €100

Luchthavenvervoer vanuit de Vechtstreek

Uw luchthavenrit vanuit Breukelen.

Wij halen u op in het dorp, bij een buitenplaats langs de Vecht of in Nieuwer Ter Aa. Met de A2 dichtbij bent u vlot op weg naar de luchthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Breukelen naar Schiphol.

Vanuit Breukelen rijdt de chauffeur meestal via de A2 en de A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 30 tot 40 minuten.

Ook vanuit Vreeland rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Breukelen

  • Station Breukelen
  • Dorpskern aan de Vecht
  • Nieuwer Ter Aa
  • Buitenplaatsen langs de Vecht

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Breukelen.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Breukelenvanaf €70Auto €70 · Stationwagen €80 · Taxibus €100

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Breukelen Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Is een taxi handiger dan de trein vanaf station Breukelen?

Met veel bagage, een vroege vlucht of een gezin wel: u wordt thuis opgehaald, hoeft niet over te stappen en betaalt een vaste prijs voor het hele gezelschap.

Wat kost een taxi van Breukelen naar Schiphol?

Vanuit Breukelen betaalt u €70 met een auto (1–4 personen), €80 met een stationwagen en €100 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Breukelen?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Breukelen

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Breukelen? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Breukelen? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren