● 24/7 op reservering · Vaste prijzen naar SchipholFamiliebedrijf sinds 2008 · 035 20 13 852

Home / Schiphol taxi / Loosdrecht

Taxi Huizen Schiphol · rijdt ook vanuit Loosdrecht

Taxi van Loosdrecht naar Schiphol.

Woont u aan de Loosdrechtse Plassen? Wij rijden u comfortabel van Loosdrecht naar Schiphol, ook voor een vroege vlucht.

Auto€75
Stationwagen€85
Taxibus€110
✓ 24/7 op reservering✓ Familiebedrijf sinds 2008✓ Geen nachttoeslag

Uw rit reserveren

Waar mogen we u ophalen in Loosdrecht?

Vul uw reis in en bekijk de prijs vóór u boekt.

Liever persoonlijk contact?✆ 035 20 13 852

Tarieven Loosdrecht – Schiphol

De juiste ruimte. Een duidelijke prijs.

Reist u alleen, met uw gezin of met een groep? Kies het voertuig dat bij u en uw bagage past.

1–4 personen

Auto

2 koffers + 2 handbagage

€75 per rit

Kies auto

Vaste routetarieven van Loosdrecht naar Schiphol en terug. Extra stops en bijzondere bagage geeft u door bij uw reservering.

Taxi Loosdrecht naar Schiphol: auto €75, stationwagen €85, taxibus €110

Luchthavenvervoer vanuit de Loosdrechtse Plassen

Uw luchthavenrit vanuit Loosdrecht.

Loosdrecht heeft geen treinstation, dus een taxi is de makkelijkste manier om met bagage op Schiphol te komen. Wij halen u op in Oud-Loosdrecht, Nieuw-Loosdrecht of bij uw jachthaven.

Reserveer uw rit

Route en reistijd

Van Loosdrecht naar Schiphol.

Vanuit Loosdrecht rijdt de chauffeur meestal via de N201 en de A2 of A9 naar Schiphol. Buiten de spits duurt de rit ongeveer 35 tot 45 minuten.

Ook vanuit Hilversum rijden wij voor een vaste prijs.

Ophaalpunten in en rond Loosdrecht

  • Oud-Loosdrecht
  • Nieuw-Loosdrecht
  • Jachthavens aan de Loosdrechtse Plassen
  • Vakantiewoningen en recreatieparken

Ook uw terugreis

Van Schiphol terug naar Loosdrecht.

Dezelfde vaste prijs, ook als uw vlucht vertraging heeft. Geef uw vluchtnummer door bij het reserveren.

Zo werkt ophalen op Schiphol
Schiphol → Loosdrechtvanaf €75Auto €75 · Stationwagen €85 · Taxibus €110

Voor u vertrekt

Veelgestelde vragen over taxi Loosdrecht Schiphol.

Staat uw vraag er niet bij? Bel ons gerust op 035 20 13 852.

Kunnen jullie mij ophalen bij een jachthaven?

Ja. Geef de naam van de jachthaven en het juiste toegangspunt door. Bij een afgesloten terrein spreken we vooraf een ophaalpunt af.

Wat kost een taxi van Loosdrecht naar Schiphol?

Vanuit Loosdrecht betaalt u €75 met een auto (1–4 personen), €85 met een stationwagen en €110 met een taxibus (5–8 personen). Dit zijn vaste prijzen per rit, ook voor de terugrit.

Rijden jullie ook 's nachts vanuit Loosdrecht?

Ja, 24 uur per dag op reservering en zonder nachttoeslag.

In de buurt van Loosdrecht

Ook vanuit de buurplaatsen.

Woont u net buiten Loosdrecht? Bekijk de vaste prijs vanuit uw eigen woonplaats, of bekijk alle vertrekplaatsen en tarieven.

Uw volgende vlucht vanuit Loosdrecht? Regel alvast uw taxi.

Een vaste prijs en een duidelijke ophaalafspraak.

Bereken & reserveer
✆ Bel onsReserveren